Aktualności 5 lutego 2021

Tarczyński coraz bardziej angażuje się w e-sport. Firma stworzyła własną organizację!

Coraz chętniej i śmielej firmy wkraczają do świata sportów elektronicznych. W tych kręgach pewnie zaczyna funkcjonować Tarczyński, czyli producent wędlin, kabanosów, parówek czy przekąsek białkowych. W czwartek firma oficjalnie ogłosiła, iż wystartowała z nowym projektem, tworząc własną organizację i jednocześnie drużynę w Counter-Strike: Global Offensive. Zespół nosi nazwę Tarczyński Protein Team. 

Transmisje z turniejów

Dla firmy Tarczyński poruszanie się w świecie sportów elektronicznych nie jest niczym nowym. W ubiegłym roku powstał bowiem projekt pt. “Tarczyński Studio Live”, który odpowiada za transmisje na żywo z wydarzeń gamingowych. Tym razem marka produkująca mięsne przekąski poszła o krok dalej.

Tarczyński Protein Team

Na polskiej scenie Counter-Strike’a pojawiła się bowiem nowa drużyna – Tarczyński Protein Team, który już dziś (tj. 5.02.2021) rozgrywa swój pierwszy mecz. W takich słowach decyzję o utworzeniu zespołu skomentował Tomasz Tarczyński, członek zarządu i dyrektor marketingu i eksportu Tarczyński S.A. – Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że e-sport to przyszłość zarówno w branży sportowej i marketingowej. Fenomen tego obszaru dostrzegliśmy już jakiś czas temu, ponieważ świetnie wpisuje się w strategię rozwoju marki Tarczyński. Dlatego też po niewątpliwym Sukcesie Tarczyński Studio Live zdecydowaliśmy się na kolejny krok w tym obszarze i stworzenie własnej organizacji, która rywalizować będzie na polskich i międzynarodowych arenach. Chcemy budować świadomość młodych konsumentów związaną z pożywnością przekąsek, szczególnie tych wysokobiałkowych i wiemy, że poprzez e-sport możemy zrealizować ten cel.