Aktualności 4 lutego 2021

TVP Sport wyemituje Super Bowl 2021

Polscy telewidzowie będą mogli obejrzeć Super Bowl na antenie TVP Sport. W finale NFL zmierzą się Kansas City Chiefs i Tampa Bay Buccaneers.

Największa impreza sportowa w USA

Super Bowl to największa impreza sportowa w Stanach Zjednoczonych oraz jedna z największych na świecie. W ubiegłym roku wyłącznie w USA finał amerykańskiej National Football League śledziły 102 miliony widzów przed telewizorami. Impreza przyciąga nie tylko fanów futbolu amerykańskiego – dużą popularnością cieszą się również występy gwiazd w trakcie Halftime show.

TVP Sport pokaże finał NFL

Do tej pory nie było wiadomo, czy w tym roku finał NFL będzie dostępny w którejkolwiek polskiej telewizji. Jak poinformował na Twitterze Marek Szkolnikowski, mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.

Spotkanie pomiędzy Kansas City Chiefs i Tampa Bay Buccaneers odbędzie się w nocy z 7 na 8 lutego na Raymond James Stadium w Tampie. Z powodu obostrzeń w związku z pandemią, mecz obejrzy na żywo blisko 30 tysięcy osób. Wśród nich będzie 7500 przedstawicieli służb medycznych, walczących z koronawirusem. Gwiazdą specjalną będzie The Weeknd.