Najlepszy fotograf w Anglii
Reporter jednej z angielskich agencji prasowych - Martin Ricketts - został wybrany najlepszym fotografem Premier League zeszłego sezonu ligowego.
Fotoreporter pracujący podczas meczów ligi angielskiej uchwycił obiektywem swojego aparatu wiele ciekawych momentów z poprzednich rozgrywek o prymat w rozgrywkach Premier League. Wśród nich były takie obrazy, jak fantastyczna przewrotka Wayne`a Rooney`a w derbach Manchesteru, czy szarża Carlosa Teveza pomiędzy zawodnikami Evertonu.
Za zwycięstwo w tym prestiżowym rankingu, Ricketts otrzymał sprzęt fotograficzny o łącznej wartości 10 tysięcy funtów.
Najlepsza fotografia według jury była autorstwa Richarda Pelhama z dziennika "The Sun". Uchwycony został na niej brazylijski bramkarz Tottenhamu – Heurelho Gomes – który próbuje złapać toczącą się do bramki piłkę.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.