Manchester City daje przykład
Pod względem wykorzystania wszelkich narzędzi marketingowych Manchester City nie ma sobie równych. Właśnie zainicjowano nowy pomysł.

Do interakcji z fanami wyprowadzono konkurs z wykorzystaniem aplikacji Instagram, która wśród użytkowników smatfonów cieszy się ogromną popularnością.
Sharon Latham, oficjalny fotograf klubu, wybiera temat fotografii, a kibice używają aplikacji i używając hashtaga #cityphotocomp. Następnie trzy najlepsze zdjęcia tygodnia publikowane są na oficjalnej stronie klubowej.
„The Citizens” to prawdziwy klub ery 2.0. Jego obecność i interaktywności w sieciach społecznościowych jest naprawdę godna pochwały.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.