Chorwaci wiedzą jak zachęcić kibiców
Piłkarze Dinama Zagrzeb chcą nagrodzić milionem kun losowego kibica. Wszystko po to, aby zwiększyć frekwencję na swoich meczach.

Kibice Dinama „obrazili” się na swój klub, po jego ostatnich fatalnych występach. Doszło do tego, że na ostatnim meczu LM z FC Porto na stadionie pojawiło się zaledwie 4683 widzów, co przełożyło się na trzecią najgorszą frekwencją w historii Ligi Mistrzów.
Wyjątkowa nagroda dla losowego posiadacza biletu zostanie rozdana 24 października podczas meczu Dinama z PSG. Akcję wymyślił najmłodszy w drużynie, 18-letni Mateo Kovacić.
O akcji kibice chorwackiej drużyny zostali poinformowani za pomocą Facebooka, a gotówka do tej puli trafi z premii zawodników.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.