Lubimy strony sportowe
Europejscy internauci bardzo chętnie zaglądają na sportowe witryny. Najwięcej czasu spędzają na nich Hiszpanie. My też jesteśmy w czołówce tego rankingu.
W maju aż 189,3 miliona europejczyków zajrzało na portale o sportowej tematyce. Przeciętnie każdy z nich spędził na nim ponad 52 minuty.
Pod uwagę brano między innymi takie serwisy jak: Yahoo! Sports, BBC Sport oraz Marca.com. Najczęściej korzystają z nich Hiszpanie. Przeciętnie spędzali na nich w maju nieco ponad 98 minut.
Na drugim miejscu stworzonego według tego kryterium rankingu znalazła się Holandia, której mieszkańcy poświęcili średnio 72,6 minuty na przeglądanie portali sportowych. Tuż za Holendrami znaleźli się Norwegowie (72 minuty).
Zaraz za podium uplasowali się mieszkańcy Wielkiej Brytanii (prawie 60 minut) i… Polski. Przeciętnie polski internauta spędzał na sportowych serwisach prawie godzinę (57,2 minuty).
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.