Norwich City jeździ z Lotusem
Angielski Norwich City związał się umową sponsorską z wiodąca spółką motoryzacyjną - koncernem Lotus. Umowa podpisana została na pięć lat.
Grupa Lotus wspiera aktualnie także inny zespół – występujący w rozgrywkach F1 team Lotus-Renault. Norwich City zapewna, że parafowana umowa jest dla klubu zbawieniem. Działacze beniaminka Premiership podkreślają "siedmiocyfrową" kwotę, jaka wpłynęła z tej okazji na klubowe konto.
– To wielkie i dynamiczne partnerstwo. Każdy w Norwich jest podekscytowany – mówi dyrektor wykonawczy klubu, David McNally. – Zastrzyk gotówki i powiązanie obu marek pozwoli nam na rozwój – dodaje.
– Nasza współpraca z bohaterami tego miasta da nam pole do rozmowy z innymi fanami Lotusa. Będziemy razem pracować na wielu płaszczyznach, które podzielają naszą pasję i wyznawane wartości. Biznes na bok – nasi pracownicy też powinni skorzystać na tym kontrakcie – twierdzi Deny Bahar, pracownik Lotusa.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.