Acer wesprze Igrzyska
Tajwański producent sprzętu komputerowego - koncern Acer - będzie obsługiwał zaplecze techniczne dla Igrzysk Olimpijskich w Londynie w roku 2012.
Na mocy podpisanej umowy, Komitet Organizacyjny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie (LOCOG) otrzyma 11 000 komputerów stacjonarnych, 10 500 monitorów, 1500 laptopów, 1500 ekranów dotykowych, 900 serwerów i kilkanaście innych akcesoriów potrzebnych do obsługi imprezy tej rangi. Acer udostępni także 350 swoich wyszkolonych pracowników.
– Wkład w sprawne i efektywne działanie Igrzysk w 2012 roku to dla Acer spore wyzwanie, które w przyszłości pozwoli nam na pozyskanie kolejnych klientów biznesowych. Chcemy udowodnić, że nasz sprzęt i inżynierowie mogą obsługiwać tak ważne wydarzenie sportowe na świecie i spełnia zróżnicowane potrzeby naszych klientów – stwierdził prezes Acer na rejon Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu, Walter Deppeler.
– Ten projekt to nie tylko dostarczenie sprawnego sprzętu, ale również usługi i ekspertyzy dostarczane przez naszego partnera. Acer odgrywa tutaj kluczową rolę – dodał jeden z przedstawicieli LOCOG, Gary Pennell.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.