Prawa dla Gol Televisión
Kibice w Hiszpanii będą mogli śledzić wydarzenia z Ligi Europy UEFA dzięki transmisjom w płatnej telewizji Gol Televisión. Umowa ma dotyczyć lat 2012-2015.

Telewizja będzie transmitować na żywo mecz z każdej godziny rozpoczęcia spotkań na swoim kanale piłkarskim Gol T. Co więcej po każdej kolejce wyemitowany zostanie program ze skrótami pozostałych spotkań.
Gol Televisión będzie mógł pokazywać także wszystkie mecze na żywo oraz z poślizgiem, za wyjątkiem najciekawszego meczu kolejki. Dodatkowo Ligę Europy będzie można śledzić w Internecie na portalu goltelevision.com i dzięki usłudze mobilnej Gol T.
"Jesteśmy zadowoleni z ogłoszenia nowego partnera Gol Televisión z Hiszpanii w Lidze Europy UEFA. Kanał Gol T jest kanałem piłkarskim i Liga Europy UEFA będzie dobrym uzupełnieniem jego futbolowej oferty" – skomentowała UEFA przyznanie praw medialnych.
Wcześniej płatnym nadawcą Ligi Europy na terenie Hiszpanii był Digital+.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.