Aktualności 9 września 2021

Zagadka ze zdjęciami wyjaśniona. Gerard Pique dołącza do Sorare!

Od kilku miesięcy media społecznościowe Gerarda Pique wypełnione były zdjęciami selfie. Wszyscy zastanawiali się, w jakim celu defensor Barcelony publikuje takie posty. Zagadka w końcu została wyjaśniona. Gerard Pique promował tymi zdjęciami dołączenie do projektu Sorare. 

Nietypowa promocja

Gerard Pique opublikował pierwsze “tajemnicze” selfie w połowie lipca, prezentując się bez zarostu. W tym momencie z pewnością nikt nie spodziewał się, że przez kilka miesięcy zawodnik Barcelony będzie wrzucać wiele zdjęć, które zaczną być obiektem żartów. Wszyscy zastanawiali się, dlaczego Pique tak często publikuje selfie z dość specyficzną miną.

Hiszpan zdradził tajemnicę w czwartkowe przedpołudnie, informując, iż selfie były częścią promocji dołączenia przez niego do Sorare. Specjalne tokeny właśnie pojawiły się w tym projekcie.

Czym jest Sorare?

Wiele osób zastanawia się, czym właściwie jest Sorare. To gra, w której kupujemy karty zawodników za prawdziwe pieniądze, kompletujemy drużynę i zbieramy punkty za występy własnych piłkarzy w prawdziwych spotkaniach. Gracze mogą handlować swoimi kartami, dzięki czemu mają szansę na zysk.