Aktualności 21 maja 2021

Billboardy Wirtualnej Polski dla Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski w minioną sobotę wyrównał bramkowy rekord Bundesligi. Ten wynik postanowiła uczcić Wirtualna Polska, która w Monachium i Düsseldorfie wykupiła przestrzeń marketingową na billboardach z gratulacjami dla reprezentanta Polski.

“Lewy” wyrównał historyczny rekord

Robert Lewandowski bije kolejne rekordy w barwach Bayernu Monachium. W ubiegły weekend 32-letni piłkarz wyrównał wynik Gerda Müllera z sezonu 1971/1972. W ligowym meczu z Freiburgiem reprezentant Polski zaliczył swoje czterdzieste trafienie, przechodząc do historii niemieckich rozgrywek. Możliwe jednak, że już w sobotę piłkarz Bayernu pobije rekord w sobotnim spotkaniu z Augsburgiem.

Wirtualna Polska uczciła osiągnięcie

Dokonanie Roberta Lewandowskiego postanowiła docenić Wirtualna Polska. Jeden z największych portali internetowych w Polsce wykupił na billboardach w Monachium i Düsseldorfie. “Robert Lewandowski – wir sind sehr stolz auf dich in Polen!” czyli po polsku “Robert Lewandowski – jesteśmy z ciebie dumni w Polsce!” – taki napis pojawił się na przestrzeniach reklamowych w niemieckich miastach.

Fot. materiały prasowe Wirtualna Polska