Tak wygląda nowy stadion Rubina
Rosyjski Rubin Kazań do tej pory grał na Stadionie Centralnym. Obiekt ma już swoje lata, gdyż został otwarty w 1960 roku. Już niebawem klub przeniesie się.

Rubin Park Arena ma mieć odbiór techniczny w grudniu tego roku. Jednak pierwsze mecze przewidywane są na 2013 roku.
Na nowoczesnym obiekcie, który ma pomieścić 45 tysięcy ludzi ma zagościć także letnia Uniwersjada w przyszłym roku. Ma to być również arena Mistrzostw Świata 2018.
Za projektem stoi grupa Populous.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.