Aktualności 17 kwietnia 2021

Marcelo Burlon zaprojektował nowe koszulki SSC Napoli

SSC Napoli zaprezentowało limitowaną serię koszulek. Klub opracował je przy współpracy z włoskim projektantem Marcelo Burlonem.

New Guards Group to jedna z największych luksusowych sieci modowych we Włoszech. Jej trzema współzałożycielami są włoscy projektanci Claudio Antonioli, Davide De Giglio i Marcelo Burlon. To właśnie ostatni z nich jest głową jednej z największych firm należących do holdingu, Marcelo Burlon County of Milan.

“Światy sportu i mody się połączyły”

W ostatnim czasie SSC Napoli, sponsor techniczny klubu Kappa oraz firma należąca do włoskiego projektanta nawiązały współpracę. Właśnie w jej ramach powstała najnowsza limitowana kolekcja koszulek piłkarskich. Do sprzedaży trafiły koszulki w dwóch wariantach kolorystycznych: czarne z seledynowym wzorem oraz żółto-niebieskie

SSC Napoli

Odmienne, ale równocześnie uzupełniające się światy sportu i mody znów się połączyły. Pamiątkowa kolekcja Napoli została zaprojektowana w taki sposób, by przekazać kulturę, tradycję i międzynarodowy wymiar Neapolu oraz jego drużyny piłkarskiej poprzez wizję i wyobraźnię Marcelo Burlona – poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

W pierwszym wariancie koszulek projektu Marcelo Burlona SSC Napoli wyjdzie na boisko w niedzielnym meczu z Interem. Do sprzedaży trafią również inne gadżety klubowe w nowych wariantach kolorystycznych.