Aktualności 16 kwietnia 2021

Erling Haaland nowym ambasadorem Samsunga

Erling Haaland jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących piłkarzy na świecie. Norweg nawiązał współpracę z Samsungiem, w ramach której promuje nowy model telefonu tej marki.

Norweg może zrobić wielką karierę

Erling Haaland to nazwisko, które niewątpliwie zna większość piłkarskich kibiców z całego świata. Piłkarz jest czołową postacią Borussii Dortmund i najlepszym jej strzelcem we wszystkich rozgrywkach. Wiele mówi się o tym, że niemiecki klub jest dla Norwega już za mały, dlatego niebawem może powędrować do któregoś z europejskich gigantów. W grę wchodzi transfer do Realu Madryt, Barcelony, Chelsea, Manchesteru City, Manchesteru United i Liverpoolu.

Nie da się ukryć, że ze względu na szybko rozwijającą się karierę Erling Haaland stał się osobą z dużym potencjałem reklamowym. Można powiedzieć, że Norweg jest rozchwytywany, a według niedawnych doniesień walczą o jego twarz dwaj odzieżowi giganci – Nike i Puma. Na razie nie wiadomo, czy 20-latek już podjął decyzję w tej sprawie.

Nowa twarz Samsunga

Norweski talent nawiązał jednak inną współpracę. Piłkarz został ambasadorem marki Samsung i w najnowszym poście na Instagramie umieścił nowy jej produkt. To smartfon Samsung Galaxy S21 Ultra, który został oficjalnie zaprezentowany na początku roku.

Erling Haaland Samsung

Trzeba przyznać, że Haaland rozważnie wybiera sponsorów. Na razie nie wiadomo, ile piłkarz zarobi na współpracy z koreańskim koncernem. Wiele wskazuje, że już wkrótce młody Norweg może znaleźć się w światowej czołówce również pod tym względem. Sporo jednak zależy od tego, czy 20-latek już niebawem zmieni otoczenie.