Ze świata 5 października 2020

Jose Mourinho w reklamie polskiej firmy (WIDEO)

autor: Miłosz Marek

Polski broker giełdowy X-Trade Brokers będzie ściśle współpracował z Jose Mourinho. Znany portugalski szkoleniowiec będzie reklamował firmę przez najbliższe dwa lata. Powstał już pierwszy spot reklamowy.

– Wybór José Mourinho na naszego nowego ambasadora był dla nas oczywistością. José jest zwycięzcą i uosabia wiele rzeczy, które spora część z nas chciałaby osiągnąć w swoim życiu. Jako firma codziennie ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług, wsparcie i technologię, tak aby mogli odnieść sukces. Podobnie jak José, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby być najlepszymi na świecie w tym, co robimy – mówi Omar Arnaout, CEO X-Trade Brokers.

XTB to jeden z największych brokerów Forex i CFD na świecie notowanym na giełdzie. Posiada ponad 15 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie otworzył oddziały w ponad 13 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Chile i innych.

Oto pierwszy spot z udziałem Jose Mourinho:

– Przygotowanie udanej kampanii marketingowej to długi i często trudny proces, a globalna pandemia z pewnością go nie ułtawiła. Z drugiej strony, dzięki zarówno José Mourinho jak i jego zespołowi, a także bardzo ciężkiej pracy naszego zespołu w XTB, byliśmy w stanie przygotować kampanię z najwyższej jakości materiałów bez większych opóźnień – przekonuje Arnaout.

Pierwsze efekty współpracy już widać. Podczas poniedziałkowej sesji na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych ceny akcji XTB wzrosło o blisko 11 procent. Obecnie