Ze świata 3 sierpnia 2020

Adidas zaprezentował nowe koszulki Juventusu i Realu Madryt

Sztuka współczesna w połączeniu ze złotymi dodatkami oraz klasyczna biel z różowymi wstawkami. Adidas przedstawił nowe modele strojów dla mistrzów Włoch i Hiszpanii.

Nowe domowe koszulki Juventusu na sezon 2020/2021 to powrót do znanych i cenionych czarno białych pasków, ale w nieco odświeżonej formie, imitującej malarski akcent. Całość uzupełniają złote akcenty, które dodają odpowiedniego prestiżu i podkreślają liczne sukcesy klubu.

Odważne akcenty w Madrycie

Pierwszy komplet strojów Realu to klasyczna biel z trzema różowymi paskami po boku i delikatnym akcencie na karku, które zastępują złote akcenty. Na domową koszulkę wraca również cięty kołnierzyk w kształcie litery V i subtelny detal graficzny, nawiązujący do współczesnej kultury stolicy.

 

Dużo odważniejszy jest natomiast drugi, wyjazdowy komplet strojów, w którym piłkarze zadebiutują już w najbliższym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Jest on niemal w całości różowy (Spring Pink) i zawiera detale w kolorze granatowym, inspirowanym miastem oświetlonym nocą. Wybór kolorystyki nawiązuje ponadto do kompletu, w którym „Królewscy” grali w sezonie 2014/2015.

Fot. realmadrid.com i juventus.com