New Balance rozpoczyna współpracę z NBA
National Basketball Association (NBA) i New Balance ogłosiły wieloletnią umowę, dzięki której globalna marka odzieżowa stanie się oficjalnym partnerem marketingowym ligi.

W ramach współpracy New Balance stworzy różnego rodzaju treści przedstawiające sportowców sponsorowanych przez New Balance w ich odpowiednich strojach z NBA i logo zespołu. Warunki nie zostały ujawnione.
Relacje oficjalnie rozpoczęły się dzięki globalnej kampanii marki New Balance „We Got Now” z udziałem supergwiazdy Los Angeles Clippers, Kawhi Leonarda.
Oprócz Leonarda New Balance w NBA ma Dariusa Bazley’a oraz Dejounte Murray’a.
New Balance ma nadzieję, że jego związek z Leonardem, a teraz NBA, pomoże firmie lepiej konkurować z największymi rywalami w branży odzieży sportowej, takimi jak Nike, Jordan, Adidas, Puma i Under Armour.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.