Podolski udzieli kredytu
Lukas Podolski nic nie robi sobie ze spekulacji, jakie łączą go z Arsenalem FC i podpisał umowę reklamową z niemieckim PSD Bank w Kolonii.
Gwiazdor miejscowego klubu i napastnik kadry narodowej pojawi się w reklamach telewizyjnych, radiowych i prasowych, które pojawią się w mediach od lutego 2012 roku.
Choć warunki finansowe umowy nie zostały podane do publicznej wiadomości, to szacuje się, że suma będzie sześciocyfrowa.
PSD Bank współpracuje ściśle z 1.FC Koeln od 2004 roku.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.