Ze świata 6 października 2019

Juventus z nowym bukmacherem

Juventus FC, piłkarski mistrz Włoch, wybrał 10bet na swojego oficjalnego partnera w grach hazardowych i zakładach wzajemnych.


Na mocy trzyletniego partnerstwa firma hazardowa połączy siły z klubem w celu opracowania treści promocyjnych i działań marketingowych dla kibiców Juventusu, w tym ekskluzywnych treści i nagród, które dadzą kibicom szansę na zbliżenie się do zespołu.

Oczywiście, zgodnie z włoskim prawem Juventus nie będzie w stanie promować 10bet w kraju. Może to robić tylko na rynkach innych niż krajowe. Jest to efekt zakazu promowania usług i produktów hazardowych wprowadzonego w życie we Włoszech z początkiem 2019 roku.

Komentując partnerstwo, Giorgio Ricci, dyrektor ds. zarządzania przychodami w Juventusie, powiedział: – Będziemy pracować wyłącznie poza Włochami razem z partnerem, dla którego rozrywka i zaangażowanie są podstawową działalnością. W rzeczywistości ta umowa idealnie pasuje do trwającego międzynarodowego projektu wzrostu, który jest rozwijany przez Juventus od lat.