Ze świata 8 lipca 2019

Tyson ambasadorem rosyjskiego bukmachera

Pod koniec roku 2018 Amerykańska organizacja UFC ogłosiła podpisanie wieloletniej umowy z Parimatch, marką działającą na rynku bukmacherskim.

Dzięki podpisanej umowie Parimatch został oficjalnym bukmacherem UFC w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie (EMEA), z wyłączeniem Zjednoczonego Królestwa i Irlandii. Był to jednak pierwszy duży krok do świata MMA.

Niedługo później marka Parimatch ogłosiła podpisania umowy z Conorem McGregorem, najpopularniejszych zawodnikiem MMA na świecie, który walczy dla organizacji UFC. Dzięki porozumieniu Irlandczyk na dwa lata został ambasadorem marki.

Teraz Parimatch postanowił sięgnąć po emerytowanego zawodnika ze świata boksu i ogłosił, że ambasadorem jej marki został Mike Tyson, były mistrz wagi ciężkiej.

Siergiej Portnow, dyrektor generalny Parimatch ogłaszając tę informację powiedział: – Mike jest jedną z największych legend sportu i świetnie wpisuje się w podejście do sportu naszej marki. On zawsze pokazuje swój entuzjazm i determinację, jest też uosobieniem prawdziwego wojownika.

Umowa z byłym bokserskim mistrzem świata została podpisana na 12 miesięcy i obejmie między innymi udział Tysona w kampanii reklamowej Parimatch.