Wozniacki z nową umową
Caroline Wozniacki, duńska tenisistka, podpisała kolejną umowę indywidualną. Będzie globalną ambasadorką aplikacji blockchain.

Obecny numer dwa kobiecego tenisa zawarła kontrakt z Lympo.
– Lympo będzie równie ważne dla branży fitness jak Uber dla transportu i AirBnB dla zakwaterowania. Była pod wielki wrażeniem projektów, które mają na celu wspieranie różnych imprez sportowych – powiedziała sportsmenka.
Lympo to aplikacja polegająca, w uproszczeniu, na monetyzacji aktywności fizycznej. Szczegółw kontraktu nie ujawniono. Wiadomo jedynie, że Wozniacki będzie szeroko promować markę. W tym w mediach społecznościowych.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Francuska liga przyciąga coraz większą widownię. Rekordowe wyniki Ligue 1 za granicą
Ligue de Football Professionnel (LFP) poinformowała o wyraźnym wzroście międzynarodowej oglądalności Ligue 1 McDonald's w sezonie 2025/26. Według opublikowanych danych liczba widzów śledzących francuską ekstraklasę poza granicami kraju wzrosła o 28 procent w porównaniu z poprzednim sezonem. To najlepszy wynik od 2022 roku i jeden z najmocniejszych sygnałów potwierdzających rosnącą…