Ironman wsparty przez Włochów
Ironamn, czyli zawody triathlonowe organizowane przez World Triathlon Corporation, zyskały nowego partnera.

Kontrakt podpisano z włoską marką zajmującą się sportowym odżywianiem.
Enervit będzie oficjalnym partnerem żywieniowym europejskich wydarzeń w ramach serii. Współpraca będzie obowiązywać przez pięć lat.
– Współpraca oznacza, że nasza firma ma teraz możliwość zaprezentowania naszych produktów sportowcom w Ironman w cały regionie i nie możemy się doczekać, aby pomóc im odkryć strategie żywieniowe związane z naszymi produktami – przyznał Alberto Sorbini, prezes Enervit.
Więcej szczegółów kontraktu nie ujawniono.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.