Gorące bilety na Turniej Czterech Skoczni
Na przełomie roku odbędzie się już 60. Turniej Czterech Skoczni. I choć śniegu nie ma, to bilety sprzedają się jak świeże bułeczki. Zdecydowanie lepiej niż ostatnio.
Konkursy skoków narciarskich odbędą się w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen. Właśnie ostatni z nich cieszy się największym zainteresowaniem.
– W zeszłym roku był prawdziwy najazd pod skocznię. Zebrało się 30 000 widzów, teraz nie możemy sobie na to pozwolić. Musieliśmy wprowadzić limit do 26 tys., głównie ze względów bezpieczeństwa – powiedział Hannes Pichler, kierownik obiektu w Bischofshofen.
Dyrektor turnieju, Stefan Huber, dodaje, iż telefony się urywają, a sprzedaż internetowa od lat nie szła tak dobrze.
Dodajmy, iż impreza rozpoczyna się 29 grudnia, a jej zakończenie 6 stycznia.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.