Kto ambasadorem Bodyarmor z ramienia UFC?
Na początku października organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy sponsorskiej z marką napojów energetycznych BodyArmor.

Współpraca rozpocznie się w roku 2018 jednak tuż przed galą UFC 217 amerykański potentat MMA ogłosił, którzy zawodnicy będą ambasadorami marki napojów. Podczas specjalnej konferencji prasowej z udziałem Dany Whitea, szefa UFC, Kobego Bryant, udziałowca w BodyArmor i Mikea Repolea, właściciela marki, przedstawiono czterech ambasadorów marki napojów izotonicznych z ramienia UFC.
Pierwszy z nich będzie Cody Garbrandt, były już mistrz UFC, który przegrał swoją walkę podczas gali UFC 217. Drugim zostanie Cynthia Calvillo, która zadebiutowała w największej organizacji MMA dopiero w tym roku, ale ma już na koncie trzy wygrane pojedynki. Na trzeciego ambasadora wybrano Francisa Ngannou, zawodnika wagi ciężkiej z dużym potencjałem, który w swoim najbliższym pojedynku zmierzy się z Alistairem Overeemem. Natomiast drugą kobietą reprezentującą marką BodyArmor zostanie Michelle Waterson, była mistrzyni organizacji Invicta i aktualna zawodniczka UFC.
Warto przypomnieć, że współpraca obu marek obejmuje jedynie Stany Zjednoczone.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.