BT Sport z rozmachem. I Jędrzejczyk
BT Sport, brytyjska telewizja sportowa, może poszczycić się szerokim portfolio praw medialnych. Nie dziwi zatem rozmach promocji.

Przy okazji startu nowego sezonu BT Sport przygotowało spot promocyjny. Dowiadujemy się z niego co pojawi się w ramówce. Informuje o tym między innymi… Joanna Jędrzejczyk, gwiazda UFC.
Jednak głównym bohaterem pozostaje Dele Alli, piłkarz reprezentacji Anglii oraz Tottenham Hotspur FC, który został ambasadorem BT Sport. Warto dodać, że wcześniej stacja korzystała z innego zawodnika tego klubu – Harry’ego Kane’a.
Za kreację kampanii odpowiada agencja BBDO.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.