Kolejne chińskie wsparcie Barcelony
FC Barcelona, klub występujący w La Liga Santander, poinformowała o pozyskaniu kolejnego partnera biznesowego z Chin. Z jakiej branży tym razem?

Kontrakt parafowano z Shanghai Pudong Development Bank Credit Card Centre (SPDBCCC), firmą świadczącą usługi finansowe.
Partnerstwo ma charakter regionalny. Na jego mocy będzie to oficjalny bank oraz oficjalna karta kredytowa FC Barcelony w Chinach.
Umowa będzie obowiązywać do zakończenia kampanii 2017/18.
W ramach kooperacji FC Barcelona będzie współpracować z SPDBCCC w celu przygotowania nowej karty kredytowej „SPD Bank – Barça Dream Team Card”.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.