Woods oficjalnie z Bridgestone
Tiger Woods, w przeszłości numer jeden światowego golfa, potwierdził zawarcie kontraktu indywidualnego z Bridgestone Golf, spółką zależną od Bridgestone Sports.

Amerykanin będzie korzystał z piłeczek golfowych B330-S. Użyczy też swojego wizerunku w ramach działań reklamowych i promocyjnych. Ma też pomagać w rozwoju produktu, z którego ma korzystać.
Warunki finansowe wieloletniej umowy nie zostały ujawnione. Według ekspertów Woods zarobi rocznie od miliona do dwóch milionów dolarów. Oczywiście to znaczący spadek względem wcześniejszej współpracy z Nike.
Tiger Woods korzystał z piłeczek Nike przez ponad dziesięć lat, ale w sierpniu gigant ogłosił wycofanie się z produkcji sprzętu golfowego.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.