Ze świata 5 sierpnia 2016

„Forbes” wie, że MMA to wielki biznes

Chatri Sityodtong, czyli twórca azjatyckiej organizacji ONE Championship, jako pierwszy w historii reprezentant MMA wystąpi podczas biznesowej konferencji „Forbes’a”.


Wydarzenie „Forbes Global CEO Conference 2016", które odbędzie się między 29 listopada a 1 grudnia w Dżakarcie przeznaczone jest dla kadry zarządzającej w globalnych firmach. „Forbes” organizuje konferencje od 16 lat, ale dopiero teraz pojawi się na nim przedstawiciel świata MMA.

Sityodtong wystąpi w panelu dotyczącym budowaniu siły marki. – Ludzie często zastanawiają się nad tym jak doszło do tego, że ONE Championship stało jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Azji. Pięć lat temu nasza firma istniała tylko w formie biznes planu. Podczas konferencji opowiem naszą historię rozwoju i pokażę czego się nauczyliśmy od naszego początku, pokażę jak budowaliśmy globalna markę od podstaw – powiedział o swoim wystąpieniu.

– Jednym z moich zadań jako twórcy ONE Championship jest zmiana postrzegania tego czym MMA naprawdę jest i co sobą reprezentuje. Dla niektórych ten sport jest związany jedynie z walką i przemocą, ale dla ONE Championship jest to bardzo dalekie od prawdy. My jesteśmy platformą, która ukazuje piękno sztuk walki – dodał.