Świeżość z FC Barceloną
FC Barcelona, hiszpański klub piłkarski, uzgodnił warunki regionalnej umowy sponsorskiej z marką odświeżaczy powietrza Ambi Pur.

W ramach dwuletniego kontraktu Ambi Pur będzie korzystać z tytułu sponsora Katalończyków na rynkach Indonezji, Malezji, Filipin, Singapuru, Tajlandii oraz Hongkongu.
Brand należy do giganta Procter & Gamble. Współpraca jest rozwinięciem istniejących relacji między stronami. Podobne działania z inną marką, szamponem Head & Shoulders, przyniosła ponoć w Azji dobre rezultaty.
Na mocy współpracy nabywcy odświeżaczy w tych państwach będą mogli wygrać wycieczkę na Camp Nou, gdzie obejrzą mecz na żywo.
Warto w tym miejscu dodać, iż na początku października klub związał się z inną marką odświeżaczy. Kooperacja z Glade dotyczy rynku brazylijskiego.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.