Novasports zachowała prawa
Grecka Super League będzie pokazywana na żywo w dalszym ciągu przez stację Novasports. Nabyła ona prawa do transmisji aż do 2019 roku.
Płatny nadawca zawarł umowę z Forthnet, dostawcą internetu, co pozwoli na strumieniowanie meczów na żywo w jakości HD za pośrednictwem strony internetowej stacji.
– Dzięki rozszerzeniu współpracy z Super League uzyskaliśmy do 2019 roku najbardziej popularne treści sportowe dla setek naszych abonentów – powiedział Panos Papadopoulos, prezes Forthnet.
– W trudnym momencie dla greckiego społeczeństwa, jak i dla greckiego sportu, możemy nadal koncentrować się na naszych strategicznych wyborach i nadal inwestować w Grecji – dodał.
Szczegóły finansowe nie zostały ujawnione.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.