Duży transfer w branży
Gigant na rynku badań sportu Repucom zatrudnił Jana Lehmanna. Zajmie on stanowisko wiceprezesa ds. rozwiązań biznesowych i klientów.

Lehmann przechodzi do nowego miejsca pracy z Deutsche Fußball Liga (DFL), czyli zarządcy Bundesligi, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu i zarządzania produktem.
– W związku z moją funkcją w DFL, mam szeroką wiedzę w obrębie biznesu piłkarskiego i będę z niej korzystał w zakresie wspierania i rozwijania działalności doradczej Repucom w całym regionie – powiedział nowy wiceprezes.
Dodał także, że jego celem jest ugruntowanie pozycji firmy w Europie.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.