Jak oni się ubierają: Norwegia 2015
Nike w grudniu zeszłego roku poinformował, iż został sponsorem technicznym reprezentacji Norwegii. Teraz zaprezentowano stroje.

Współpraca ma potrwać do 2021 roku. Na trykotach pojawiło się też już nowe logo federacji.
Stroje bazują na szablonie Nike Sash 2015/16 Teamwear. Z kolei wyjazdowe są oparte na Nike Energy III.
Po raz pierwszy kadra wystąpi w tych strojach przy okazji wyjazdowego meczu z Chorwacją w ramach eliminacji do Euro 2016, który odbędzie się 28 marca.


Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.