Nowy dyrektor The FA
Angielska Federacja Piłkarska (The FA) ma nowego dyrektora wykonawczego. Został nim Martin Glenn, który w przeszłości podobne stanowisko zajmował w Leicester City.

54-latek obecnie piastuje stanowisko dyrektorskie w United Biscuits, do której należą takie marki jak McVitie czy Jacobs. Do federacji dołączy 18 maja.
W zarządzie wspomnianego Leicester City FC zasiadał w latach 2002-2006. Prywatnie jest kibice Wolverhampton Wanderers FC.
– Jestem niezwykle dumny, że będę miał wpływ na kształtowanie przyszłego wizerunku The FA – przyznał Glenn.
Dodał również, iż ma nadzieję, iż jego doświadczenia z działań na światowych rynkach pomogą federacji w promocji drużyn narodowych.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.