FedEx w tenisie
Globalna firma logistyczna FedEx podpisała umowa, zgodnie z którą pozostanie partnerem klasy platinum dla tenisowego ATP World Tour.
W ramach porozumienia, firma będzie sponsorem cyklu 17 turniejów w 13 krajach, w tym Barclays ATP World Finals w Londynie, które kończą zmagania w każdym sezonie.
To jeden z trzech partnerów tego typu, obok Emirates i Ricoh. Logotyp marki pojawia się m.in. na ławkach zawodników.
Firma współpracuje zcyklem zawodów od 2010 roku.
Odnowa porozumienia z FedEx to drugi kontrakt, jaki podpisuje ATP w tym tygodniu. Wcześniej, wybór padł na włoską firmę energetyczną Enel.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.