Niepełnosprawni są wszędzie
Okazuje się, że sportowa rywalizacja pomiędzy niepełnosprawnymi, która toczy się właśnie w Soczi będzie dostępna dla rekordowo szerokiej publiczności telewizyjnej.
Relacje z tegorocznych Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi dotrą aż do stu państw położonych na sześciu różnych kontynentach. To ma zapewnić rekord oglądalności, który do tej pory należy do zawodów w Vancouver, które dotarły do 1,6 miliarda osób.
Paraolimpiadę z Rosji transmitować będzie rekordowa liczba 55 nadawców. Co więcej tylko jeden francuski nadawca prześle swój sygnał do 45 afrykańskich krajów. Nawet do tak egzotycznych jak Aruba czy Antyle Holenderskie.
Warto zaznaczyć, że niepełnosprawni sportowcy obecni będą nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Transmisje prowadzone sa bowiem również na polu portali społecznościowych takich jak choćby Twitter.
![Redakcja Sport Marketing](https://www.sportmarketing.pl/content/uploads/2024/10/Pilka.png)
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Planowany wzrost opłat za wejście na Mount Everest
Nepalskie władze zapowiedziały znaczącą podwyżkę opłat za zdobycie Mount Everestu, która wejdzie w życie we wrześniu. Jak podała agencja Reutera, koszt pozwolenia w szczytowym sezonie wspinaczkowym wzrośnie do 15 tys. dolarów, natomiast w mniej uczęszczanych miesiącach wyniesie 3750 dolarów.![Michał Leksiński planuje wyprawę na Mount Everest w szczytnym celu](https://www.sportmarketing.pl/content/uploads/2025/01/Zrzut-ekranu-2025-01-17-o-12.43.51-1024x603.png)
![1/22/2025 - ROTTERDAM - UEFA Champions League logo during the UEFA Champions League match between Feyenoord and FC Bayern Munchen at Feyenoord Stadium de Kuip on Jan. 22, 2025 in Rotterdam, Netherlands. ANP MAURICE VAN STEEN /ANP/Sipa USA
2025.01.22 Rotterdam
pilka nozna liga Mistrzow
Feyenoord Rotterdam - Bayern Monachium
Foto ANP/SIPA USA/PressFocus
!!! POLAND ONLY !!!](https://www.sportmarketing.pl/content/uploads/2025/01/20250122PF_ZYE03306-768x512.jpg)
![Commerce City, United States, June 1, 2024: Emily Sonnett (14 United States), Naomi Girma (4 United States) and Catarina Macario (7 United States) after the international friendly between United States and Korea Republic at DICK’S Sporting Goods Park in Commerce City, CO United States (EDITORIAL USAGE ONLY). (Rebekah Wynkoop / SPP) (Photo by Rebekah Wynkoop / SPP/Sipa USA)
2024.06.01 Commerce City
pilka nozna kobiet mecz towarzyski
USA - Korea Południowa
Foto Rebekah Wynkoop / SPP/SIPA USA/PressFocus
!!! POLAND ONLY !!!](https://www.sportmarketing.pl/content/uploads/2025/01/20240601_sipaUsa_53658209-768x512.jpg)
![Jeremy Sochan ambasadorem marki Rabanne](https://www.sportmarketing.pl/content/uploads/2025/01/jer.jpg)
![Rugby Union - 2016 Six Nations Championship - Wales vs. Scotland
Wales outside half Dan Biggar kicks a penalty at The Principality Stadium (Millennium Stadium), Cardiff.
13.02.2016 cardiff
Rugby Puchar Szesciu Narodow
Walia - Szkocja
Foto winston bynorth / Colorsport / PressFocus
POLAND ONLY!!](https://www.sportmarketing.pl/content/uploads/2025/01/20160213PF_CS_068-768x576.jpg)