Austriacy w Infront
Austriacka Federacja Piłkarska (ÖFB) rozszerzyła warunki swojej współpracy z agencją marketingową Infront Sports & Media.
Kontrakt podpisano na cztery lata.
W ramach umowy, Infront otrzymało wyłączne prawa do wprowadzenia do obrotu praw reklamowych dotyczących powierzchni na bandach LED podczas meczów eliminacyjnych Austrii do Euro 2016 i Mundialu 2018.
Agencja zarządzać będzie również tablica high-tech, aby zwiększyć potencjał marketingowy kadry. Ta sama technologia wykorzystywana ma być w tym roku w Brazylii.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy kontynuować naszą długoletnią współpracę. Infront oferował nam najlepsze warunki. – mói Alfred Ludwig, dyrektor generalny federacji.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Takiego finału mundialu jeszcze nie było. Szaleństwo obfitości
Już w niedzielę o 21:00 czasu polskiego w New Jersey rozpocznie się finał mistrzostw świata, w którym Hiszpania zmierzy się z Argentyną. Po raz pierwszy w historii mundialu decydujące o tytule spotkanie będzie miało tak bogato rozbudowaną otoczkę. Jak przystało na Stany Zjednoczone, szykuje się prawdziwe show.