Ze świata 18 stycznia 2014

Igrzyska na Facebooku

autor: Redakcja
Amerykański nadawca telewizyjny postanowił kontynuować swoją współpracę z władzami portalu Facebook podczas zbliżającej się imprezy w Soczi.

NBC Olympics jest częścią potężnego amerykańskiego nadawcy jakim jest NBC. NBC Olympics jak sama nazwa wskazuje specjalizuje się w transmitowaniu zmagań olimpijskich i wszystkiego co z tym związane.

Przedstawiciele tego nadawcy już podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie kooperowali z władzami Facebooka. W trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, które zaczynają się już za niespełna miesiąc współpraca przeniesie się zaś na wyższy poziom – na Facebooku emitowane będą bowiem treści wideo publikowane przez NBC Olympics.

Pierwsza odsłona „wideowspółpracy” już za nami. Użytkownicy portalu Facebook mieli okazję oglądać krótki film dokumentalny przedstawiający znajomość jednego z amerykańskich olimpijczyków ze znanym raperem.

Dzięki kooperacji NBC Olympics ma nadzieję przybliżyć fanów do Zimowych Igrzysk Olimpijskich oraz wywołać ożywioną dyskusję na ten temat wśród internautów. Działania mają być zsynchronizowane z inicjatywami podejmowanymi na polu Instagramu.