Depardieu w olimpijskim filmie
Przy okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi powstanie filmowa produkcja, której główną gwiazdą będzie dobrze znany w Europie Gerard Depardieu.
Aktor, który niedawno otrzymał rosyjskie obywatelstwo ma wystąpić w filmie, który produkować będą wspólnie Rosjanie i Austriacy. Wcieli się w rolę dyrektora rosyjskiej drużyny alpejskiej, który zwalnia cały sztab szkoleniowy i zatrudnia trenerów z Austrii.
Całość ma być utrzymana w komediowej konwencji i nosić nazwę „Sport bez granic”. Film ma zostać zrealizowany w ramach budżetu w wysokości czterech milionów dolarów.
Przypomnijmy, że Depardieu przeniósł się z Francji do Rosji uciekając przed ogromnymi podatkami, które znacznie zmniejszyłyby jego dochody.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.