Timberlake wspomoże turniej?
Justin Timberlake bardziej kojarzy się z mikrofonem niż z kijem golfowym, ale mimo to ma pełnić rolę marketingowej gwiazdy jednego z turniejów golfowych.
Dla niego nie będzie to jednak nic nowego. W latach 2008-2012 Justin Timberlake „dawał swoją twarz” zawodom o nazwie Justin Timberlake Shriners Hospitals for Children Open, które miały miejsce w Las Vegas.
Tym razem chodzi o zawody, które odbywają się w jego rodzinnym mieście – Memphis. Mowa o turnieju PGA Tour FedEx St. Jude Classic. Słynny muzyk miałby być zaangażowany już w przyszłoroczną edycję zawodów.
Póki co rozmowy są jednak dopiero w powijakach i nie wiadomo jaką dokładnie rolę miałby spełniać Timberlake.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.