BRF nakarmi CBF
Brazylijski Związek Piłki Nożnej (CBF) pozyskał nowego partnera, który postanowił związać się z kadrą narodową bardzo długim kontraktem.
Brazylijski producent żywności – firma BRF został nowym partnerem Brazylijskiego Związku Piłki Nożnej. Dzięki temu współpracować będzie nie tylko z męską kadrą seniorów, ale także ze wszystkimi reprezentacjami Brazylii w piłce nożnej.
Umowa obowiązywać ma aż do 2022 roku. Na jej mocy BRF promować będzie markę Sadia. Wzmożone zainteresowanie sponsorów brazylijską piłką nożną w przededniu piłkarskich Mistrzostw Świata, które zostaną tam zorganizowane nie powinno dziwić.
Przypomnijmy, że BRF jest już sponsorem Pucharu Brazylii. W trakcie rozgrywek tych promowana jest marka Perdigao, której firma ta jest właścicielem.

Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Aryna Sabalenka otwiera konto na YouTube vlogiem z Wimbledonu
Zaledwie dzień po potwierdzeniu wycofania się z turnieju w Kanadzie Aryna Sabalenka zaskoczyła świat, tworząc swój nowy kanał na YouTube.


![Adriana Marczewska: makaron z truskawkami to dla Polaków smak dzieciństwa
[WYWIAD]](https://www.sportmarketing.pl/content/uploads/2025/07/Adrianna-1-768x512.jpeg)
