Z kraju 17 lutego 2013

Muszynianka na Ivoo

Klub siatkarski z Muszyny dołączył do grona drużyn, które fani mogą wspierać w trakcie robienia zakupów. Otworzył bowiem swój internetowy market.


Platforma Ivoo zyskuje popularność. Kolejnym klubem, który zdecydował się na udział w tym przedsięwzięciu jest Bank BPS Muszynianka Fakro. Kibice siatkarskiej drużyny z Muszyny będą mogli zwiększać jej budżet robiąc zakupy.

– Nowocześnie zarządzany klub poszukuje nowoczesnych rozwiązań, również w internecie. Stworzenie marketu klubowego sprawia, że zyskujemy dodatkowe źródło finansowania, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów. To świetna możliwość dla naszych fanów na pokazanie swojego wsparcia dla działań klubu. Kibice, jak każdy, robią zwykłe zakupy, coraz częściej też przez internet. Teraz wystarczy, że będą to robili przez nasz market. My zyskamy wsparcie, a kibice nic nie stracą. To świetna inicjatywa, tak jak przekazanie części podatku na organizacje pożytku publicznego – przekonuje Radosław Anioł pełniący funkcję managera klubu.

Popularność sklepu internetowego Ivoo jest zaskakująca – liczba współpracujących z platformą klubów dość szybko rośnie. To dziwne biorąc pod uwagę, że proponowany w nim asortyment nadal pozostaje ubogi – sklep oferuje jedynie obuwie (choć w ogromnej ilości).