Z kraju 13 września 2012

Huczne urodziny

W tym roku Warta Poznań obchodzi swoje setne urodziny. Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska obiecuje, że zorganizuje z tej okazji wspaniałą „prywatkę”.


Uroczyste obchody setnych urodzin klubu z Poznania odbędą się 15 września. Prezes klubu zapewnia, że bawić się na nich będzie cały Poznań. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki takie jak: Perfect, Blue Cafe, 52 Dębiec i Trubadurzy.

Zorganizowany zostanie także Festyn Lwowski dla wszystkich miłośników Kresów. Najmłodsi będą się bawić dzięki udziałowi w imprezie teatru Variate Marka Cyrisa.

Choć będą to urodziny klubu sportowego to kobiety i tak nie będą się nudzić. Przyszłość przepowiadać im będzie wróżka, a specjalistki od makijażu i wizażu udzielać będą porad. Co więcej podziwiać będą mogły piłkarzy Warty, którzy wezmą udział w pokazie mody retro.

Tego wieczoru odbędzie się także zbiórka krwi (pod hasłem „Sto litrów krwi na stulecie Warty), premiera nowego Mercedesa oraz licytacja pamiątek, z której dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne.