Z kraju 8 sierpnia 2012

Ekstraklasa z pompą w Canal+

Już 17 sierpnia rusza nowy sezon polskiej ekstraklasy. Canal+ zapewnia, że wszystkie spotkania będą pokazywane na żywo, a na widzów czekają też inne atrakcje.

\"\"
Widzowie Canal+ zobaczą na żywo i w HD wszystkie spotkania. Nie zabraknie także nowych twarzy (Przemysław Pełka, Wojciech Grzyb) oraz nowych, autorskich magazynów sportowych.

Od 21 sierpnia na antenie Canal+ Sport HD ruszy nowy, specjalistyczny magazyn Canal+ "Laboratorium PRO", który powstaje we współpracy z Instytutem Sportu, co zapewni mu najwyższy poziom naukowy i merytoryczny.

W sezonie 2012/2013 dwa spotkania relacjonowane będą w piątek, trzy w sobotę (z czego jeden na antenie Canal+ HD), dwa w niedzielę i jeden w poniedziałek. Kontynuowany będzie również "Grany Poniedziałek" przy okazji meczów kończących każdą kolejkę właśnie w poniedziałek.

Profesjonalną oprawę komentatorską w Canal+ zapewnią czołowi dziennikarze stacji, jak Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Wolski czy Rafał Dębiński oraz stali eksperci, jak Grzegorz Mielcarski, Kazimierz Węgrzyn czy Krzysztof Przytuła. Pojawią się także nowe twarze: doświadczony i ceniony dziennikarz Przemysław Pełka oraz ekspert – Wojciech Grzyb, który właśnie zakończył karierę piłkarską w Ruchu Chorzów.