Aktualności 14 kwietnia 2023

Niepokojące problemy zdrowotne Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz przekazał dobrą informację

W czwartkowy wieczór piłkarze Juventusu rywalizowali na własnym obiekcie ze Sportingiem. Już w pierwszej połowie meczu murawę opuścił Wojciech Szczęsny, który zgłosił problemy z oddychaniem. Reprezentant Polski przekazał po meczu dobre informacje.

Niepokojące problemy zdrowotne Wojciecha Szczęsnego

Pod koniec pierwszej połowy rywalizacji, Wojciech Szczęsny zgłosił problemy zdrowotne, sygnalizując problemy z oddychaniem. Polski bramkarz ze łzami w oczach zszedł z murawy. Wszyscy kibicem z niepokojem spoglądali na zaistniałą sytuację i wyczekiwali komunikatu w sprawie stanu zdrowia golkipera.

Sytuacja opanowana

Po meczu na temat zaistniałej sytuacji wypowiedział się sam Wojciech Szczęsny – Zrobiliśmy badania lekarskie, wszystko jest w porządku. Martwiłem się, gdyż nie byłem w stanie oddychać. Teraz czuję się dobrze. Testy potwierdziły, że nie ma problemu.

Juventus ostatecznie wygrał mecz na własnym obiekcie 1:0 po golu Gattiego i tym samym z drobną zaliczką pojedzie do Lizbony.