Aktualności 29 czerwca 2021

Serie A pozostanie w ofercie Eleven Sports

Eleven Sports poinformowało o wygraniu przetargu na dalsze transmitowanie meczów Serie A na swoich kanałach. Włoskie rozgrywki piłkarskie pozostaną w ofercie stacji do końca sezonu 2023/2024.

Eleven Sports rozpoczęło nadawanie w Polsce w sierpniu 2015 roku. Od samego początku istnienia na kanałach stacji piłkarscy kibice mogli śledzić rozgrywki włoskiej Serie A. Aktualnie można wręcz powiedzieć, że od tamtej pory stacja należąca obecnie w 99,99% do Telewizji Polsat wielu miłośnikom futbolu kojarzy się właśnie z transmisjami spotkań ligi włoskiej.

Eleven z prawami do Serie A na następne trzy sezony

Za pośrednictwem mediów społecznościowych stacja Eleven Sports poinformowała o przedłużeniu współpracy z ligą włoską. Tym samym polscy fani Serie A będą mogli ją śledzić na kanałach z “jedenastką” w nazwie przez najbliższe trzy sezony.

Oprócz Serie A, w tej chwili Eleven Sports transmituje również na swoich kanałach mecze ligi hiszpańskiej oraz spotkania Championship i angielskich pucharów. Stacja posiada także prawa do meczów ligi francuskiej i portugalskiej.