Aktualności 23 marca 2021

Zagłębie Lubin zorganizuje galę online z okazji 75. lecia

Zagłębie Lubin kontynuuje obchody 75. rocznicy powstania klubu. Pod koniec marca z tej okazji ma się odbyć uroczysta gala. Ze względu na pandemiczne przepisy, odbędzie się ona online.

“Miedziowi” świętują

Chociaż klubowa historia sięga nieco wcześniej, Zagłębie Lubin oficjalnie założono w marcu 1946 roku. Dlatego to właśnie teraz obchodzona jest oficjalna rocznica powstania klubu. W związku z tym “Miedziowi” zaproponowali już kilka inicjatyw. W sklepie internetowym pojawiły się między innymi pamiątkowe monety oraz dedykowane kubki.

Największe zainteresowanie wzbudziły jednak rocznicowe koszulki Zagłębia. Można powiedzieć, że ich sprzedaż okazała się sukcesem marketingowym. Pierwsza seria koszulek w magazynie rozeszła się już po dwóch dniach.

To tylko potwierdza, że czasy się zmieniły i ludzie chętnie zapłacą, ale musi być jakość i fajny projekt. I w tym kierunku powinno się iść (pamiątki, catering, infrastruktura dla kibiców). Gratulacje – skomentował na Twitterze jeden z kibiców.

Gala dostosowana do obostrzeń

Finałem obchodów 75. rocznicy powstania Zagłębia Lubin miała być uroczysta gala. Ze względu na pandemiczne obostrzenia, nie mogła się ona jednak odbyć na żywo, co zapowiedział klub na początku marca. Wiele jednak wskazuje na to, że gala zostanie zorganizowana w wersji online. Ukłonem w stronę kibiców jest tutaj głosowanie na Twitterze, w którym fani mogą wybrać datę uroczystości.

Zagłębie Lubin gala

Podczas gali Zagłębie Lubin ogłosi wyniki plebiscytu na najlepszego piłkarza i trenera oraz jedenastkę 75-lecia.