Z kraju 5 listopada 2020

Kabaret Ani Mru-Mru w spocie Speedway Motoru Lublin (WIDEO)

autor: Miłosz Marek
Speedway Motor Lublin opublikował w swoich mediach społecznościowych krótki film. Do współpracy przy okazji marketingowej produkcji zaproszono Kabaret Ani Mru-Mru, wywodzący się ze stolicy Lubelszczyzny. Efekt przypadł do gustu kibicom.

Sezon żużlowy zakończony, ale to wcale nie oznacza, że kluby mają mniej pracy. Wprost przeciwnie. Czas na podpisywanie kontraktów na kolejne rozgrywki oraz podtrzymywanie więzi z kibicami. W końcu następne rozgrywki wystartują dopiero wiosną, prawdopodobnie w marcu bądź kwietniu.

To stwarza pole do popisu dla klubów. Niestandardowym pomysłem wykazali się przedstawiciele Motoru Lublin. W najnowszym spocie zaangażowali do współpracy jeden z najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w Polsce – Ani Mru-Mru, wywodzący się ze stolicy Lubelszczyzny.

Film zapowiada powstanie nowych kevlarów. O ile posezonowa zmiana strojów nie jest niczym wyjątkowym, tak lublinianie zapowiadają, że w tym sezonie będą prezentować się w dwóch różnych wersjach kombinezonów. Jedne będą przeznaczone na mecze domowe, drugie na wyjazdowe.

Czytaj także: Interia stawia na żużel. Dariusz Ostafiński szefem działu

– My to nie jesteśmy wszyscy. Chodzi o styl. W czym innym chodzisz po domu, w czym innym idziesz do gości. I teraz cały myk polega na tym, żeby dobrze wyglądać i tu, i tu – słyszymy w krótkim filmiku.

Kibice zespołu zareagowali aprobatą na film oraz informację o dwóch różnych kevlarach. – Wyznaczamy standardy – czytamy w jednym z licznych pozytywnych komentarzy.