Z kraju 1 sierpnia 2020

Drutex elitarnym sponsorem Pucharu Europy w mini żużlu

Firma Drutex SA została sponsorem elitarnym Pucharu Europy w mini żużlu. Zawody odbędą się 8 sierpnia 2020 roku w Gdańsku.

Na mini torze ścigać się będą najmłodsi zawodnicy z całej Europy. Chłopcy uczestniczący w zawodach mają od 12 do 14 lat i reprezentują: Polskę, Niemcy, Wielką Brytanię, Czechy, Danię, Szwecję czy Rosję.

Cieszymy się z możliwości włączenia się w ten wyjątkowy projekt, skierowany do najmłodszych adeptów speedwaya. Wartości obecne w sporcie, takie jak fair play, współzawodnictwo i pozytywne emocje są nam bardzo bliskie i od zawsze kierujemy się nimi również w biznesie. Jesteśmy przekonani, że Puchar Europy będzie doskonałą okazją do promowania takich postaw, zwłaszcza w odniesieniu do młodych zawodników i kibiców – powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu Drutex SA.

Jest mi niezmiernie miło, że tak renomowana i szanowana w Europie firma, jak Drutex SA, została sponsorem elitarnym Pucharu Europy w mini żużlu. Marka, która kojarzy się z wizerunkiem wybitnych europejskich sportowców, a takimi są na pewno Andrea Pirlo, Philipp Lahm czy Jakub Błaszczykowski, teraz angażuje się w zawody, podczas których wyłoniony zostanie najlepszy zawodnik w Europie na mini żużlu. Bardzo dziękuję prezesowi Leszkowi Gierszewskiemu za zaufanie do naszego projektu. To dla mnie wielkie wyróżnienie – powiedział Krystian Plech, organizator zawodów.

Źródło: drutex.pl