Z kraju 31 lipca 2020

Olimp Team rośnie w siłę. Ewa Swoboda kolejnym znaczącym wzmocnieniem

Drużyna Olimp Team pozyskała kolejną znaczącą postać polskiego sportu. Polska firma farmaceutyczna nie zwalnia tempa i nawiązuje kolejne umowy z utalentowanymi zawodnikami różnych dyscyplin sportowych, którzy własnymi osiągnięciami i pasją promują sport oraz zdrowy styl życia.

Wytrwałość, systematyczność, determinacja, ciężka praca i wola zwycięstwa to cechy zawodniczek i zawodników, którzy dołączają do drużyny Olimp Team. Ewa Swoboda jest kolejną po Pawle Fajdku, Piotrze Lisku, Robercie Karasiu, Idze Baumgart-Witan i Emilii Ankiewicz reprezentantką Polski, która będzie mogła liczyć na wsparcie firmy Olimp.

Ewa Swoboda to niezwykle utalentowana zawodniczka, która pomimo młodego wieku, wielokrotnie stawała na podium najważniejszych, sprinterskich imprez sportowych. Cieszymy się, że będziemy razem współpracować. Dołożymy wszelkich starań, aby Ewa przy wsparciu naszych profesjonalnych suplementów diety osiągnęła cel w postaci awansu i zwycięstwa w finale przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio – mówi Maciej Jaskot, dyrektor marketingu i komunikacji Olimp Labs, właściciela marki Olimp Sport Nutrition.

Źródło: olimpsport.com