Z kraju 22 lipca 2020

Radomka Radom z nowym sponsorem tytularnym

Od sezonu 2020/2021 sieć stacji paliw MOYA zostaje sponsorem tytularnym żeńskiej drużyny siatkarek z Radomia, zacieśniając dotychczasową współpracę z klubem. Od tej chwili pełna nazwa klubu to E.Leclerc MOYA Radomka Radom!

Szeroki zakres świadczeń nowego sponsora

W ramach świadczeń sponsorskich, oprócz występowania marki MOYA w nazwie klubu, barwy sieci stacji paliw będą eksponowane podczas meczów Radomki – szczególnie, gdy drużyna będzie występowała w roli gospodarza. Logotyp MOYA widoczny będzie w strefie reklamowej, na bandach LED oraz płycie boiska, w materiałach publikowanych na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych. Ponadto logo znajdzie się na autokarze klubowym oraz na meczowych i treningowych koszulkach zawodniczek, w tym na strojach młodzieżowych grup Akademii Radomki

Rozpoczynamy już nasz trzeci sezon na najwyższym szczeblu kobiecej siatkówki we współpracy z Radomką Radom. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem, zwłaszcza że nasze wsparcie dla drużyny jest jeszcze większe niż w poprzednich latach. Radomka to prężnie rozwijająca się drużyna z ambicjami na coraz lepsze wyniki sportowe. Cieszy nas także to, że klub stawia na rozwój organiczny poprzez inwestycje w kadry młodzieżowe, co jest bardzo pozytywne również ze względu na krzewienie wśród młodych ludzi odpowiednich postaw – powiedział Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych, członek zarządu w Anwim S.A.

Bardzo cieszymy się ze współpracy z siecią stacji paliw MOYA. Wraz z naszymi partnerami wyznajemy podobne wartości, czyli ciężką i konsekwentną pracę, ciągły rozwój, efektywną współpracę i pokorę. Naszą ambicją na ten sezon jest miejsce w pierwszej siódemce końcowej klasyfikacji. Wierzymy, że wspólnie z naszym sponsorem tytularnym będziemy w stanie to zrealizować – deklaruje Thomas Renard-Chardin, prezes zarządu E.Leclerc Radomki Radom.

Duże zmiany personalne

Sezon 2020/2021 drużyna rozpocznie nie tylko z nową nazwą, ale również z wieloma korektami w składzie. Do drużyny dołączyły: Justyna Łukasik, Julita Molenda, Samantha Seliger-Swenson, Janisa Johnson, Bruna Honorio, Sandra Szczygioł, Julia Twardowska, trener Riccardo Marchesi, Niccolo Caldari oraz Daniele Panigalli. W składzie z zeszłego sezonu pozostały natomiast: Renata Biała, Izabela Bałucka, Paulina Zaborowska i Klaudia Laskowska oraz Piotr Filipowicz, Radosław Wodziński i Michał Fijałkowski.

Sezon 2020/2021 startuje w połowie września. Pierwszy mecz E. Leclerc MOYA Radomka Radom rozegra w Radomiu już 19 września.

Źródło: radomka.com